4 ADIMDA  Protracer  KURULUM REHBERİ

Kağıdın arka tarafında Ses Bağlantı Şeması bulunmaktadır. Şemayı inceleyerek bağlantınızı tamamlayabilirsiniz. TS EN 81-70 Led Bağlantı Şeması, Röle Bağlantı Şeması, Kullanım Kılavuzu ve Web Platformu Kullanım Kılavuzu gibi diğer tüm bağlantı şemaları ve kılavuzlara www.protracer.com.tr/destek sayfasına girip “Abone Ol” butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Protracer sim kart ile çalışır. Web platformunu kullanabilmek için asansör paketine veya Statik IP tanımlanmış ses ve internet paketli bir SIM karta ihtiyacınız vardır. Web platformunu kullanmak istemezseniz Vodafone ve Turkcell’den ses ve internet paketine sahip herhangi bir sim kart kullanabilirsiniz. SIM kartı cihaza takmadan önce ilk olarak cep telefonunuza takarak Internete bağlandığına ve arama yaptığına emin olunuz. Ardından mutlaka PIN kodunu iptal ediniz.

Web platformunu kullanmak için www.protracer.com.tr sayfasında bulunan “Sisteme Giriş” butonuna tıklayarak giriş yapabilir, buradan asansörlerinizi ve arayacağı numaraların atamasını gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifrenizi almak için “Sisteme Kayıt” butonuna tıklayarak kaydınızı oluşturabilirsiniz. Bilgileriniz kontrol edilerek “kullanıcı adı” ve “şifreniz” belirttiğiniz telefona SMS olarak iletilecektir.

Sisteme giriş yaparak öncelikle asansörlerinizi oluşturmanız gerekmektedir. Ardından numara tanımlama işlemlerini ilgili menüden veya SMS yöntemi ile yapabilirsiniz. Web platformunu kullanmadan numara atama işlemini cep telefonunuzun SMS bölümünden -> cihaza takılı sim karta, cihazın aramasını istediğiniz ilk numarayı TEL100905XX1234567* şeklinde SMS göndererek yapabilirsiniz. (ikinci numara için TEL200905XX1234567* , üçüncü numara için TEL300905XX1234567*)

Bunun dışında tüm soru, sorun ve görüşleriniz için hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında  0850 577 88 28 numaralı Whatsapp Destek hattımızda sizlere yardımcı olabilmek için bekliyor olacağız.